Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Інжир

Інжир

Інжир це середземноморський фрукт, вирощений в тропічному кліматі.  Стиглі плоди фігового дерева надзвичайно смачні і корисні. Цінні властивості сушеного інжиру дещо відрізняються від властивостей свіжих плодів, оскільки вміст води в них знижується до мінімуму, а вміст цукру зростає до 70%. Вміст вітамінів і мінералів в сушеному інжирі мало відрізняється від вмісту їх в свіжим інжирі. Плоди багаті вітамінами групи В (В1, В2, В3, В6, РР), бета-каротином, білками, крім цього міститься клітковина, пектини, залізо, калій, магній, кальцій.

Інжир це добра закуска під час втрати ваги і виникнення запорів.

Купити інжир

Opis

Сушеный инжир

Сушеный инжир средиземноморская плоды со многими положительными свойствами для здоровья.
Инжир широко распространён в странах Средиземноморья, в Грузии, в горах Армении, на Апшеронском полуострове, в центральных районах Азербайджана, на Южном берегу Крыма, в Карпатах, на Черноморском побережье Краснодарского края и Абхазии. Инжир можно есть сырым и как сухофрукт. Очень хорошая закуска во время потери веса и лечении запоров.
Плоды обладают высоким содержанием клетчатки, поэтому, как чернослив, улучшают перистальтику. Таким образом, он часто используется людьми с запорами и проблемами пищеварения. Таким образом, инжир – это бомба витамин. Содержат витамины C, B1, B2, B6, PP, и также провитамин A.
Инжир очень вкусный и,прежде всего, является здоровой закуской.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Інжир”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *