Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Спіруліна (Spirulina) порошок

Спіруліна (Spirulina) порошок

Oceniony 4.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)

Спіруліна — це водорість, яка поєднує в собі надзвичайну кількість поживних речовин. В одній цій примітивній рослині є усі можливі вітаміни (окрім вітаміну D, і то тому що він сам по собі тваринного походження і в організмі людини синтезується під дією сонячного проміння). Добре збалансований мінеральний склад, широкий спектр амінокислот в легко засвоюваній формі та в принципі велика кількість білка (60-70% від загальної сухої маси).

Складно уявити що в цій простій синьо-зеленій водорості міститься в 20 разів більше білка, ніж в сої та в 200 разів більше білка, аніж в м’ясі яловичини! Кількість бетакаротину в 10 грамах сухої водорості така ж як в 10 кг моркви. Це неймовірні показники, котрі сприяють широкому розповсюдженню спіруліни в багатьох низько калорійних дієтах та й в принципі здоровому харчуванні. Що може бути краще, аніж невеличка кількість їжі з максимально можливою поживністю?

Як біодобавка — це ідеальний препарат. Кілька грамів сухої спіруліни суттєво збагатить будь-яку їжу у всіх раціонах. Окрім того, цей препарат рекомендується людям з пониженим гемоглобіном, адже велика кількість природного легко засвоюваного заліза та фолієвої кислоти в сухій речовині підсилює синтез еритроцитів та балансує природну нестачу цього елементу в нашому організмі.

Під час прийому спіруліни додатково нормалізується сон та травлення, згладжуються гострі симптоми багатьох хронічних захворювань, стабілізується імунітет. Переоцінити вплив такого простого та досконалого продукту неможливо. Це подарунок природи і в наш час ми можемо ним користуватись в будь-якій країні незалежно від соціального статусу.

Споживайте помірно та будьте здорові!

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Спирулина порошок

Спирулина является морской водорослью сине-зеленого цвета. Она относится к группе сине-зеленых водорослей, которые имеют большие объемы ценных белков и витаминов, особенно витаминов группы В, Е и бета-каротина.В спирулине также содержится большое количество: железа, марганца, цинка, меди, хлорофилла и линолевой кислоты.
Спирулина рекомендуется людям ослабленным или страдающих от дефицита железа.Должны ее использовать курильщики и люди постоянно принимающие лекарства. Спирулина защищает печень.
Спирулину олжны используеть люди, страдающие от анемии и вегетарианцы, потому что она является здоровым источником белка.

print

1 opinia dla Спіруліна (Spirulina) порошок

  1. Oceniony 4 na 5.

    Jazlynn

    Your thinnikg matches mine – great minds think alike!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *