Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Насіння Чіа

Насіння Чіа

Насіння Чіа (Сhia Seeds, шавлія іспанська) росте в Мексиці і Гватемалі. Чіа – це однорічна рослина з широким листям і маленькими фіолетовими або білими квітами. Насіння Чіа містить рослинний білок, пектин і харчові волокна. Антиоксиданти, вітаміни і мінерали, що містяться в насінні допомагають підтримувати молодість, поліпшити стан волосся та шкіри. Окрім того, насіння Чіа стимулює роботу шлунка, послаблює закрепи.

Завдяки таким унікальним властивостям поєднаних в одному продукті — насіння чіа стало досить популярною дієтичною біодобавкою. І дійсно, широкий спектр поживних речових забезпечує організм усім необхідним для нормального функціювання, а покращення травлення прискорить обмін речовин та виведення усіх не потрібних продуктів життєдіяльності.

Вчені давно помітили, що досить часто погіршення здоров’я людини та системні хронічні захворювання часто виникають у людей, які досить правильно та корисно харчуються, але мають проблеми з виведенням продуктів життєдіяльності. Тому останнім часом дієтологи масово почали додавати в раціон своїх клієнтів не лише корисну їжу, а ще й їжу, котра може допомогти вивести з організму залишки продуктів життєдіяльності.

Насіння чіа в цьому плані ідеальний та універсальний помічник, адже дійсно покращую травлення, ніжно позбавляє від закрепів та при регулярному правильному вживанні попереджає подібні відхилення в майбутньому. Користуйтесь цим прекрасним продуктом регулярно, але в міру і будьте здорові.

Додавати насіння чіа можна до йогуртів, соусів, морозива, котейлів.

Рецепт з використанням насіння чіа: „Пудинг з наcінням чіа”
Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Семена чиа

Чиа это однолетняя трава, родина которой Центральная и Южная Мексика.
Ацтеки верили, что семена чиа придают им супер-силу и поэтому съедали их, перед тем как пойти на охоту, так как семена чиа повышали выносливость, придавали сил и энергии. Наряду с семенами амаранта, семя чиа являлись одним из самых важных продуктов питания у этих древних народов.
Чиа однолетнее растение с широкими листьями и маленькими, фиолетовыми или белыми цветами.
Плоды чиа содержат большое количество овальных семян.
Чиа семена содержат большое количество ненасыщенных жирных кислот Омега-3. Альфа-линоленовая кислота, которая является необходимой частью диеты, потому что организм не вырабатывает ее сам. Семена чиа – это очень хороший источник кальция, омега-3, клетчатки, калия, магния.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Насіння Чіа”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *