Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Масло виноградних кісточок

Масло виноградних кісточок

Для людей, які піклуються про своє здоров’я, масло з виноградних кісточок має бути справжнім відкриттям.  Масло виноградних кісточок – це прородня і натуральна капсула здоров’я, оскільки містить великий відсоток ліноленової кислоти. Ця кислота допомагає зменшити рівень холестерину в крові і стабілізує обмінні процеси.

Крім того, олія виноградних кісточок містить вітамін Е, кальцій і каротин. Вітамін Е – це вітамін молодсті і краси.  Для того масло виноградних кісточок використовують  для виготовлення косметичних засобів. Воно зволожує, тонізує, живить шкіру і відновлює роботу клітин.

Масло має світло-зелений колір, дуже приємний смак і практично не має запаху – що може бути перевагою для тих, хто не любить інтенсивного аромату.

Застосування: він чудово викоростовується в кулінарії для приготування салатів, смаження, випічки і приготування інших страв. Головною перевагою масла виноградних кісточок є його природній смак. Для оздоровлення і зміцнення волосся теж використовують олію виноградних кісточок, для цього потрібно втирати його в корені волосся і потримати маску близько 20-30 хвилин, потім вимити голову. На шкіру найкраще наносити масло перед сном і вмасувати цого і шкіру.

Перевірте нашу пропозицію!

 

Opis

Масло виноградных косточек

Масло виноградных косточек добывают специальным методом, при помощи холодного прессования. Именно такой метод помогает максимально сохранить все ценнейшие свойства, которые содержатся в косточках винограда. В частности, масло виноградных косточек обладает антиоксидантными, регенерирующими и цитопротекторными свойствами, что делает этот продукт поистине уникальным.
Масло виноградных косточек используется не только в медицине, но и в косметологии. В его составе присутствует огромное количество витамина Е, одна столовая ложка которого обеспечивает суточную норму организма в нем.
Высокое содержание линолевой кислоты в виноградном масле, делает его чрезвычайно важно для человеческого тела, которые не могут быть получены естественным.
Имеет светло-зеленый цвет, очень мягкий вкус, и в то же время почти без запаха – который может быть преимуществом для тех, кто не любит интенсивного аромата растительных жиров.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Масло виноградних кісточок”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *