Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Ладанник

Ладанник

„Cistus incantus”, або ладанник. Це вічнозелений чагарник, що досягає висоти 2 м, росте в південній Європі, на грунтах, багатих на магній. Він має квіти різних сортів, які мають велику палітру фарб і приємний смолистий запах. Ладанник це настільки безпечний чай, який можна давати навіть дітям від 3 рочків, вагітним жінкам.

Чудовий ефект цього чаю зобов’язане своїм високим вмістом поліфенолів, які мають унікальні антиоксидантні властивості. Крім того, він має дуже широкий спектр цінних властивостей, що дуже позитивно впливає на наш організм.

Застосування:

Для того, щоб отримати бажані ефекти, слід пити такий чай регулярно. Ефекти можна відчути навіть через тиждень. Заварювати: 2-3 столові ложки залити 1 л окропу (в залежності від інтенсивності бажаного аромату), почекати 2-5 хвилин і можна пити. Одну порцію чаю можна заварювати двічі. Чай з ладаннкиа можете пити з лимоном і медом.

Перевірте нашу пропозицію!
Kategoria:

Opis

Ладанник

Ладанник („Cistus incantus”) – род многолетних кустарниковых или полукустарниковых растений семейства Ладанниковые. За сходство цветков с цветками шиповника ладанник иногда называют «скальной розой» и «каменным розаном». Название связано с выделяемой некоторыми растениями рода ароматической смолой, из которой получают ладанное масло.
Произрастает на юге Европы, на почвах, богатых магнием. Достигает в высоту 1 метр. Имеет нежные цветы и приятный запах. Ладанник настолько безопасное растение, что его могут употреблять как дети так и беременные женщины.
Настой готовится как чай: 1 чайную ложку с горкой следует насыпать в чашку и залить горячей водой.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ладанник”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *