Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Кокосова олія Extra Virgin

Кокосова олія Extra Virgin

Кокосова олія Extra Virgin — один за найдавніших цінних продуктів як в косметології, так і в раціоні здорового харчування. Цінується як в рафінованому так і в не рафінованому вигляді. Різниця лише в застосуванні. Маски для волосся роблять зазвичай не рафінованою, власне extra virgin кокосовою олією. Там більше поживних речовин та біологічно активних сполук, котрі позитивно впливають на ріст та структуру як звичайного так і фарбованого волосся. Рафіновану кокосову олію використовують для масок на обличчя. Різниця легко відчувається на запах — рафінована майже без запаху.

Даний продукт отримують методом пресування плодів кокосової пальми. Таким чином, без будь-яких додаткових фільтрувань та перегонок зберігаються усі природні елементи плодів. В такому ж вигляді її часом використовують як замінник важких та шкідливих жирів на кухні для смаження продуктів, додають в чай чи каву як додатковий екзотичний смак. Також кокосовою олію використовують як заправку до салатів, додаток до смузі чи випічки та багато іншого.

Унікальний смак, легкість, поживність, широкий список вітамінів (А, Е, B1, B2, B3, К і С), елементів заліза, кальцію, фосфору та інших макро- та мікроелементів — все це та багато іншого створюють надзвичайний продукт широкого вжитку, який тепер доступний і нам. Висока якість та розумна ціна дозволяє користуватись цим шматочком натуральної природи кожному з нас.

Купуйте якісне, користуйтесь натуральним!

Для чого використовують кокосову олію:

Opis

Кокосовое масло

Кокосовое масло производится путем нажатия и нагрева кокосовой мякоти плодов. Имеет естественный белый цвет и характерный запах кокоса, а при температуре выше 25 ° C напоминает жир. Масло устойчиво к высокой температуре. Благодаря этому может находиться практически в любых условиях.
Кокосовое масло имеет множество применений в косметике, но, больше всего используется в кухне, где он заменяет многие традиционные, вредные жиры.
Кокосовое масло не содержит окислителей, так что это намного полезнее, чем обычные масла, используемые в приготовлении пищи. По использованию, кокосовое масло можно хранить год.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Кокосова олія Extra Virgin”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *