Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Клітковина

Клітковина

Клітковина складається з насіння подорожника (Psyllium) 80% і лушпиння подорожника – 20%. Клітковина складає дуже важливу роль в раціоні харчування, тому що вона підтримують процес обміну речовин, очищає кишечник, виводить токсини з організму і регулює рівень цукру в крові. Хімічний склад насіння подорожника містить такі корисні компоненти: азотисті речовини, стероїдні сапоніни, слиз, олеанолова кислота, жирне олія.

Насіння подорожника містить речовини, які набухають в кишечнику і роблять позитивний вплив на обмін речовин. Насіння подорожника поглинає шкідливих речовин, які потрапляють в організм разом з їжею. Вон допомагає при запорах і травлення, тому особливо рекомендується для людей з кишковими проблемами.

Лушпиння подорожника містить велику кількість слизу. Вона розбухає в шлунку і, таким чином, очищає кишечник.

Як приймати насіння подорожника?

1-2 чайні ложки продукту додати до шклянки з водою. Зачекайте 5 хвилин, щоб насіння  набухло, перемішайте і пийте. Ви можете залити клітковину водою, соком, молоком і навіть додати до супу. Найкраще споживати за три години до їжі і відразу після їжі, тому що насіння значно збільшує відчуття ситості. Продукт не може бути використана людьми, які мають алергію на будь-який з її компонентів.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Клетчатка

В сосотав клетчатки очищающей входят: шелуха подорожника песчаного и семена подорожника овального. Они играют очень важную роль в рационе питания, потому что способствуют пищеварению, очищают кишечник, выводят токсины из организма и регулируют уровень сахара в крови.
Подорожник песчаный содержит вещества, которые набухают в кишечнике и положительно влияют на метаболизм. Подорожник песчаный поглощает неблагоприятные вещества, которые попадают в организм вместе с пищей. Это помогает при запорах и способствует хорошему пищеварению, поэтому особенно рекомендуется для людей с кишечными проблемами.
Подорожник овальный – это своего рода травa, которая содержит большое количество слизи, которой особенно много в семенах (до 40%), каротин, аскорбиновую кислоту, витамин K, горечи и немного дубильных веществ. Набухает в желудке, тем самым вызывая разблокирования кишечника и удаляет дискомфорт, связанного с кишечными заболевания.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Клітковина”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *