Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Кедрові горіхи

Кедрові горіхи

Кедрові горіхи – це плоди сибірської сосни. Їх харчова цінність і смак був відомий вже в стародавні часи.

Живильні і корисні властивості кедрових горіхів використовуються як в народній, так і в офіційній медицині.

Вони містять багато магнію, що допомагає знімати стрес, добрі для пам’яті і концентрації уваги, а також містять цинк. Своїм складом жирів кедрові горішки відрізняються від інших горіхів. Цей склад жирів в горіхах має високий вміст поліненасичених жирних кислот.

Кедрові горіхи добре впливають на розумовий та фізичний розвиток дітей, тому необхідно використовувати корисні властивості кедрових горіхів в дитячому харчуванні для лікування і профілактики різних захворювань і виснаження організму.

Маленькі кедрові горішки використовують для приготування їжі. Входять до складу безлічі кулінарних страв східної та європейської кухонь.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Кедровые орехи

Кедровые орехи – это съедобные семена, извлеченные из шишек сосен. Их питательная ценность и вкус был известен уже в древности, жителям Средиземноморских земель.
Они продолговатые, кремово-белого цвета и имеют нежный, кисло-сладкий вкус. Известный в основном в качестве ингредиента в знаменитом итальянском блюде „Песто”.
Помогают повысить обмен веществ и являются ценным источником энергии, благодаря высокому содержанию белка. Они также содержат много магния, что помогает снять стресс, восстановить нормальное функционирование мышц, улучшить память и концентрацию
Считается афродизиаком, поскольку содержат цинк.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Кедрові горіхи”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *