Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Крупа Кус-кус

Крупа Кус-кус

Крупа кус-кус виготовляють із зерен твердої пшениці. Ця крупа стає все більш популярною, може для того що її можна швидко приготувати. Для деяких народів кускус є символом щастя і багатства.

Кус-кус відрізняється від інших круп високим вмістем білка. Ідеально підходить для вегтаріанців, дуже легко засвоюється організмом людини. З цієї причини, рекомендується навіть для маленьких дітей. Дуже важливю особливістю цього виду каші є вміст 2% жирів і холестерину.

Крупа кус-кус не треба готувати, просто залити окропом води, молоком чи бульйоном і нехай набухає. Для того щоб підкреслити смак, перед подачею на стіл ви можете додати столову ложку масла. Ідеально підходить до м’яса та овочів. Її можна додавати до салатів, супів і соусів. Також можна її подавати з солодкими десертами, з медом, цукром, сухофруктами і горіхами. З метою безпеки, цей продукт може містити глютен (клейковина).

Крупа Кус-кус купити

Opis

Крупа кус-кус

Кус-кус – крупа, изготавливаемая определенным образом из твердых сортов пшеницы, риса, пшена, ячменя.

В Европе эта каша становится все более популярной, в основном из-за легкости и скорости приготовления. Для мусульман кус-кус является символом счастья и огромного богатства.

Кус-кус выделяется среди других круп благодаря высокому содержанию белка. Идеально подходит для вегетарианцев. Кус-кус легко усваивается, поэтому рекомендуется давать ее маленьким детям. Очень важной особенностью этого вида каши является то, что содержит она только 2% жира и холестерина.

Кус-кус – идеальный продукт для тех, кто хочет похудеть и придерживается здорового образа жизни.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Крупа Кус-кус”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *