Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Екстракт-концентрат хмеля, пробіотик хмеля

Екстракт-концентрат хмеля, пробіотик хмеля

Пробіотик – це „живі організми”, котрі в відповідних кількостях позитивно впливають на здоро’я людини. Пробіотичні бактерії, що містяться в пробіотику SunVio походять з сімейства Latobacillus і Bifidobaterium. Ці бактеріїї були піддані лібораторним дослідженнім, котрі підтверджують їх позитивний вплив на цілий організм людини.
Концентрат хміля рекомендується людям, котрі страждають від нервового напруження, стресу і відчувають труднощі з засинанням. Інгредієнти, що містяться в хмелі затримують старіння клітин в організмі людини. Экстракт-концентрат хмеля(пробіотик хмеля) повинні використовувати також люди, що змагаються з проблемою неврозів шлунково-кишкового тракту шлунка. Шишки хмелю містять органічні кислоти, вітаміни, камедбь, ароматичні масла, для того мають відповіднs властивості: противірусні, антибактеріальну та протигрибкову.

Для чого потрібно споживати пробітик хмеля:

  • координація імунної (допомагає утримуватися від вторгнення патогенних бактерій до нашого організму)
  • cприяє процесу травлення;
  • підтримка процесів, що відбуваються в товстій кишці;
  • нейтралізує токсини отруєння організму;
  • нейтралізує стан депресії та стресу.

Продукт не містить глютен і цукор!
Склад: екстракт лікарських рослин (33,3%) з [шишки хмелю (23,3%), квіти чорної бузини (20%), квіти глоду (16.6%), листя меліси (16.6%), квітки липи (13,3%), хвощ польовий (10%)]; яблучний сік (20%), природний комплекс живих культур пробіотичних бактерій (2x107jtk / мл)

Застосовування:
Дорослі від 10 до 15 мл (2-3 чайні ложки) від 2 до 3 разів на день, цю суміш потрібно розбавити в воді приблизно від 50 до 100 мл води. Діти старше трьох років по 5 мл (1 чайна ложка) тричі на день, розбавляють в воді около 50 мл води.
Концентрат з хмелю перед вживанням можна розбавити будь-якою рідиною, наприклад: фруктовий сік, чай, мінеральна вода або інший напій. Також можна споживати без розведення.
Крім того, пам’ятайте, що підтримання належного стану здоров’я вимагає збалансованої дієти і здорового способу життя.

Перевірте нашу пропозицію!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Екстракт-концентрат хмеля, пробіотик хмеля”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *