Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Гусячий жир

Гусячий жир

Гусячий жир – це натуральний плавленний гусячий жир, відомий своїми лікувальними властивостями. Він містить велику кількість поліненасичиних вислот. Використовують гусячий жир  як болезаспокійливий засіб, при анемії, радикуліті, простудах дітей (кашлі),  відмороженні, опіках. Потрібно пам’ятати що дефіцит тваринного жиу викликає ламкість волосся, сухість шкіри, зниження іммунної реакції, ламкість нігтів.

Лікування гусячим жиром не є дороге, а до того ефективне і рекомендується лікарями.

Застосування:

На кухні: використовується для для смаження і додавання до їжі.

Натуральна медицина: перемішати касторову олію з гусячим жиром і отриманий продукт слід зберігати при кімнатній температурі.

Біль у суглобах: нанести на больові точки в суглобах, ретельно витираючи близько 5 хвилин щовечора.

Біль у спині: втирати від 1 до 3 разів на тиждень,  по всій довжині спини, це дає можливість гусячому жиру проникнути в хребет через шкіру.

При захворюванні: 1 чайну ложку гусячого жиру і одну чайну ложку меду, розчиненого в 1/2 склянки гарячого молока, пити 1-3 рази на день, особливо перед сном.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Гусиный жир

Гусиный жир получают путем так называемого мокрого вытапливания. По своей консистенции он твердый, но в расплавленном состоянии напоминает оливковое масло, что позволяет легко смешивать его с другими компонентами и использовать как для внутреннего, так и наружного применения, в том числе и в кометологии.
Учитывая способность гусиного жира укреплять ослабленный иммунитет, его часто рекомендуют при простудных заболеваниях. До сих пор тмпользуется как болеутоляющее средство. Метод лечения боли гусиным жиром является простым, дешевым и эффективным, рекомендовано врачами.
В народной медицине в течение длительного времени считается ценным препаратом, как для внутреннего использования и внешнего использования.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Гусячий жир”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *