Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Гінкго білоба (листя)

Гінкго білоба (листя)

Гінкго білоба –  це найстарше листяне дерево нашої планети, що досягає до 40 метрів висоти. Росте гінкго в Китаї, Японії, Азії, Північній Америці, Австралії, Новій Зеландії, Європі. Гінко садять не тільки для того, що є дуже гарним деревом, але й тому, що є довготривалим, а крім того, відрізняється особливою стійкістю до шкідливих факторів навколишнього середовища (паразитів, грибків, забруднення повітря, води, промислове забруднення і навіть іонізуюче випромінювання).

Листя гінкго містять корисні речовини: флавоноїди, дитерпеноїди, проціанідини, гінкголіди. Ці речовини впливають  добре на метаболізм мозку, очищають від вільних радикалів, покращують пам’ять і концентрацію. Завдяки корисним властивостям листя глінкго застосовуються для лікування: травми мозку,  захворювань серцево-судинної системи та інших.

Застосування:

1 ч.л. (2г листя) на чашку окропу (150 мл) і настояти не більш ніж 5 хвилин. Рекомендується споживати таку порцію настою двічі на день – вранці і в другій половині дня.

Перевірте нашу пропозицію!

 

Kategoria:

Opis

Гинкго билоба (листья)

Гинкго билоба – это долгоживущие лиственное дерево растет до 40 метров в высоту, часто называемое живым ископаемым.
Теперь он растет в Китае, Японии, во всей Азии, Северной Америке, Австралии, Новой Зеландии, Европе, как дерево украшают парки и бульвары. Это дерево часто садят не только из-за его красоты, но и потому, что оно является долгоживущим, и, кроме того особенно устойчиво к вредным факторам окружающей среды (паразитов, грибков, загрязнение воздуха, воды, промышленных загрязнений и даже ионизирующего излучения).
Для приготовления настоя, используйте 1 чайную ложку чая на чашку (150 мл), заваривать около 5 минут.
Рекомендуется потреблять настой два раза в день – утром и во второй половине дня.
Одна чайная ложка имеет в среднем два грамма чая.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Гінкго білоба (листя)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *