Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Бразильські горіхи

Бразильські горіхи

Бразильські горіхи – це висококалорійні горіхи, що містять велику кількість жирів і білків, а їх смак нагадує смак мигдалю. Бразильські горіхи збирають з високих дерев, які ростуть в тропічних лісах Латинської Америки.

Бразильські горіхи містять різноманітними мікроелемени: кальцій, цинк, мідь, магній, калій, фосфор, натрій і селен, який має антиоксидантні властивості. Споживання бразильських горіхів корисне не лише для дорослих, але і для дітей. Поживні речовини, що поступають з горіхів, допомагають організму впоратися з депресією, стресами, надають життєву енергію.

Купити бразильські горіхи

Opis

Бразильские орехи

Бразильские орехи являются одним из самых уважаемых в мире видом орехов и их вкус напоминает вкус миндаля.
Бразильский орех — одно из самых крупных деревьев влажных тропических лесов Амазонии.
Польза бразильского ореха для здоровья чрезвычайно высока, плоды ореха состоят на две трети из жиров, причем основная часть это ненасыщенные Польза бразильского орехажирные кислоты, способствующие очищению крови от холестерина. Селен, входящий в большом количестве в состав бразильского ореха, оказывает профилактическое воздействие на возникновение и развитие онкологических заболеваний кишечника, груди, предстательной железы, легких.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Бразильські горіхи”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *