Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Борошно пшоняне

Борошно пшоняне

Борошно пшоняне добувають шляхом подрібнення проса. Це здорове і безглютенове борошно. Характеризується горіховим ароматом і гіркувато-солодким присмаком.

Борошно пшоняне вмістить білки, вітаміни групи В і Е, кальций, залізо, калій, кремній і магній. Воно легко засвоюється, допомагає підтримувати належний баланс організму.

Це борошно позитивно впливає на зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів. Крім того, воно очищає організм від токсинів і допомагає регулювати роботу шлунково-кишкового тракту людини.

Ідеально підходить для випічки, приготування млинців,  хліба, а також для згущення супів, соусів і не утворює грудок.

Купити борошно пшоняне

Opis

Мука пшенная

Муку пшенную получают путем измельчения проса. Это здоровый, легко усваиваяемый и питательный продукт. Она характеризуется ореховым ароматом и горько-сладким привкусом.

Она богата белками, содержит витамин В и витамина Е, кальций, железо, калий, кремний и магний. Помогает поддерживать необходимый щелочной  баланс в организме.

Не содержит ГЛЮТЕНА, положительно влияет на внешний вид кожи, волос и ногтей. Кроме того, она очищает организм от токсинов и помогает регулировать работу желудочно-кишечного тракта.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Борошно пшоняне”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *