Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Бджолиний пилок

Бджолиний пилок

Бджолиний пилок – це дуже корисний бджолопродукт, який є є невід’ємною частиною апітерапії. Бджоли переносять пилок у вулик у вигляді маленьких кульок.

Бджолиний пилок є багатим джерелом вітамінів і поживних речовин. Пилок містить вітаміни А, В1, В2, В3, Е, С, В6, РР, Р, D, H, В12, фолієву кислоту, біотин, пантотенову кислоту.

Пилок багатий багатьма мінералами: макроелементи і мікроелементи, такі як калій, фосфор, кальцій, магній, натрій, кремній, марганець, залізо, мідь, цинк, йод, селен та інші.

Застосування. Добова норма пилку для дорослої людини повинна бути не менше 2 граммів сировини. Це саме та норма, з якої людський організм відмінно засвоїть всі цінні амінокислоти та компоненти. Вживати пилок найкрвще в чистому вигляді методом розсмоктування. Під дією слини з маленьких жовтеньких горошінок вивільняються всі корисні компоненти і через слизову швидко вбираються в організм. Таким чином, потрапляючи всередину у вже розчиненому вигляді, корисні речовини швидше вступають в реакцію. Інший спосіб – розмішати пилок у воді, але вважається менш корисним. Зазвичай допускається лише тоді, коли людина не може в чистому вигляді їсти бджолиний пилок.

Приймати пилок треба ранком натще. Не рекомендується вживати пилку більше одного місяця.

Перевірте нашу пропозицію!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Бджолиний пилок”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *