Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Амарант мелений

Амарант мелений

Амарант містить велику кількість білка, мінеральних солей, вітамінів і амінокислот.  Цей продукт не вимагає термічної обробки.

Вживання амаранту допомагає людині покращити самопочуття і здоров’я. Амарант містить залізо, калій, фосфор, кальцій, білок та інші корисні вітаміни і амінокислоти. Дуже корисно використовувати його при ожирінні, анемії, для лікування нічного нетримання сечі у дітей.

Його можна вживати як додаток до йогурту, кефіру або як солодка закуска з медом.  Амарант можна додавати до ранкової молочної каші, а також як доповнення до супів.

Купити амарант мелений!

Opis

Семена амаранта

Амарант, является одним из старейших культурных растений в мире. Его уникальные и питательные свойства оценили племена Инков, Майя и Ацтеков. Родиной семян амаранта является Южная Америка. В последнее время семена амаранта стали очень популярныи из-за пользы для здоровья.

Амарант содержит минералы в том числе железо, кальций, фосфор, калий, магний и витамины группы В, А, Е и С.

Семена амаранта по содержанию белка, масла, клетчатки и особенно аминокислоты – лизина, значительно превосходят большинство зерновых культур. Кроме этого, амарантовое семя богато железом, фосфором, калием, витаминами В1, В2, Е, витаминами группы Д, фосфолипидами, фитостеролами.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Амарант мелений”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *