Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Абрикосова олія

Абрикосова олія

Абрикосову олію отримують з плодів абрикоса. Має світло-жовтий колір, запах злегка горіховий. При температурі вище 70°С абрикосова олія  втрачає свої цінні властивості.

Абрикосова олія – це екологічний, натуральний продукт, який містить в собі немалу кількість вітамінів і багатьох інших корисних компонентів, також широко застосовується в косметології для догляду за всіма типами шкіри обличчя.

Основними речовинами абрикосового масла вважаються поліненасичені жирні кислоти і інші жирні кислоти, що забезпечують здоров’я і повноцінне функціонування клітин нашої шкіри. Також, вітамін A, що забезпечує шкірі її зволоження і еластичність. Вітамін C, який відповідає за пружність і молодість шкіри. Не менш важливі для шкіри вітаміни групи B. І звичайно ж вітамін F, який допомагає прискорити регенерацію клітин шкіри, сповільнюючи тим самим її старіння.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Абрикосовое масло

Абрикосовое масло получают из абрикосовых косточек. Оно имеет светло-желтый цвет. Запах орехово-миндальный. При температурах выше 70 ° С теряет свои ценные свойства.
В косметике:
Масло может применяться непосредственно на кожу, для этого нужно нанести: 3-4 капли масла на очищенную кожу лица. Масло быстро впитывается, не оставляет жирных следов.
На кухне:
Можно безопасно использовать на кухне, как дополнение к салатам, соусам, десертам или для непосредственного потребления, но только в холодном состоянии. Его нельзя подвергать термической обработке, так как она теряет свои ценные свойства.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Абрикосова олія”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *