Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Кокосова олія для схуднення

Кокосова олія для схуднення!

Кокосова олія корисна як для діабетиків, так і для людей, котрі страждають від надмірної ваги. Кокосове масло не тільки заспокоює відчуття голоду, але також прискорює обмін речовин. Для того можете спокійно використовувати його для приготування їжі.

Коли наш дієтетик Силвія Вітек радить людям використовувати кокосову олію в дієті, то люди реагують на це шоком. Усі питають: як використання кокосового масла допоможе мені позбутися зайвої ваги? Чи не жир робить мене товстим? Але це не жир винен в зайвій вазі. Набагато важливою проблемою є цукор і вуглеводи. Безумовно, легше схуднути обмежуючи кількість вуглеводів, ніж жирів. Додавання потрібної кількості жирів в раціоні допомагає в схудненні. Якщо хочете схуднути, але також гарно виглядати, то почніть використовувати кокосову олію в вашому рацыоны харчування. Кокосова олія відрізняється низьким вмістом калорій. Жири, котрі містить кокосове масло, організм використовує для виробництва енергії. З іншого боку, збільшення доступної енергії стимулює обмін речовин і збільшує швидкість спалювання калорій. Але пам’ятайте щоб не переїдати!

Кокосова олія рафінованаКокосова олія рафінована
Купити
BIO Кокосова оліяBIO Кокосова олія
Купити
кокосова олія нерафінована купитиКокосова олія нерафінована
Купити

Важливе!

Крім того, кокосове масло дуже швидко насичує організм. Коли додаємо його до їжі, то швидко втамовуємо голод споживаючи таку їжу, ти самим запобігаємо переїданню. В результаті, протягом дня зменшуємо кількість іжі і кількість калорій.

Кокосова олія також допомагає регулювати рівень цукру в крові. Ви коли-небудь задавалися питанням, чому людина худенька може з’їсти тонну їжі, а не набирати ваги, в той час як ви з’їсте трошки, а наберете кілограм? Причина в тому, що ви є інсулінозалежною людиною. Таких людей дуже багато в світі, тому і набираєте зайву вагу. З цієї причини, їжа котра містить багато вуглеводів є більш важливою проблемою, ніж дієтетичний кокосовий жир. Кокосова олія не підносить рівеня цукру в крові – це роблять вуглеводи. При підвищенні рівня цукру в крові, підшлункова залоза приймає сигнали на виробництво інсуліну. Якщо людина є інсулінозалежною, то цукор залишається в крові. У зв’язку зі збільшенням рівня цукру в крові збільшується кількість жиру в клітинах. Людина, що страждає від інсулінозалежності може з’їсти невелику кількість вуглеводів і набирати вагу, в той час як людина інсулінонезалежна може втратити вагу, вживаючи однакову кількість калорій.

Для того кокосова олія корисна для ліабетиків, як і для людей страждаючих від надмірної ваги. Так що це масло не тільки задовольняє відчуття голоду і прискорює обмін речовин, але також допомагає у використанні цукру, що міститься в крові.

Кокосова олія може замінити багато продуктів по догляду за волоссям:

print

Author Info

admin

Без коментарів

Опублікувати коментар