Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Соки

Натуральні соки — дійсно корисний та поживний продукт

Не всі знають що лише натуральні соки є дійсно корисними та поживними. Натуральні вітаміни в більшості випадків можуть зберігати свою структуру та бути поживними лише короткий період часу. Окрім цього, пастеризація, висушування для створення концентратів, заморожування, змішування з підсилювачами смаку, барвниками, консервантами та іншими засобами масового виробництва соків — може практично повністю знівелювати корисний поживний ефект від вітамінів соку.

Окрім того, мало хто знає що соки такі корисні не тільки тому що містять в своєму складі корисні біологічно активні речовини типу вітамінів, мікро- та макроелементів. Надзвичайно важливою є структура води. Японські вчені вже давно офіційно довели важливість структури води для здоров’я люди. Та ми й самі це знаємо. Адже чомусь їдемо лікуватись на мінеральні води до Моршину чи Трускавця, а не створюємо розчини цих мінералів в лабораторних умовах. Сьогодні з нашими технологіями відтворити хімічний склад будь-якої мінеральної води чи навіть соку в лабораторних умовах — зовсім не складно.

Але відтворити життя до цих пір не можливо. Саме тому лише натуральні живі соки такі корисні. Структура живої води в фруктах та овочах створюється природою і на разі не доступна та не підвладна людству. Ми маємо бути вдячними природі за те, що вона така багата та щедра і ділиться з нами своїми дарами. І ми використовуємо лише найкраще, що може дати нам природа.

В нашому асортименті ви можете знайти широкий асортимент лише натуральних соків від «Vivio» – обирайте дійсно корисні та поживні продукти.