Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Хлорела (Chlorella) таблетки

Хлорела (Chlorella) таблетки

Хлорела є одним з видів водоростей, які існують на нашій планеті з давніх часів. Вже багато років тому хлорела використовували в Японії і Китаї. У Європі вона стала популярною в другій половині двадцятого століття.

Хлорела це багате джерело необхідних організму вітамінів та амінокислот (кальцію, магнію, заліза, вітамінів А,С, Е, В та бета-каротину). Використовують хлореллу в якості приправи до перших та других страв, а також додають до соків, кисломолочних продуктів та різноманітніх напоїв. Хлорела покращує зір, сприяє профілактиці застудних захворювань. Вживання хлорели допоможе вивести токсини з організму та захистить від діабету.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Хлорелла в таблетках

Пресноводные водоросли хлорелла очищают организм человека. Хлорелла обладает уникальной молекулярной структурой, что позволяет очищать организма человека от токсинов.
Хлорелла обеспечивает организм полезныи веществаи, такими как аминокислоты, витамины и минералы.
Хлорелла является богатым источником бета-каротина, который удаляет повреждения кожи, возникающие в результате ультрафиолетовых лучей. Содержит также провитамин А, который укрепляет зрение и предотвраает развитие рака легких. Его дефицит приводит к неврологическим расстройствам и нарушениями интеллектуальных функций.
Клеточная мембрана хлореллы состоит из нескольких очень устойчивых слоев, которые обладают свойством очищения пищеварительной системы. Хлорелла очищает организм от токсинов, тяжелых металлов, химических веществ и алкоголя.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Хлорела (Chlorella) таблетки”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *