Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Хлорела (Chlorella) порошок

Хлорела (Chlorella) порошок

Хлорела — друга водорість по наявності широкого спектру поживних речовин після спіруліни, являється її близьким родичем як з точки зору біології, так і з точки зору поживної цінності. В хлорелі також високий відсоток білків — близько 60% у сухій масі. Серед вітамінів містить: A, C, E, деякі вітаміни групи B, бета-каротин. З макро- та мікроелементів більше всього магнію, заліза, цинку та кальцію.

Явною відмінністю хлорели являється потужна антиоксидантна дія, чітко виражена позитивна дія на стабілізацію цукру в крові діабетиків, зміцнює імунітет та, що дуже важливо, природно очищає печінку. Деякі вчені також вважають що хлорела позитивно впливає на лікування та профілактику ракових захворювань, хоча офіційно підтверджених досліджень в цьому напрямку ще не опубліковано. Також ця природна добавка позитивно впливає на покращення зору та сприяє профілактиці застудних захворювань.

Історично була досить популярною харчовою добавкою в Японії та Китаї, але в середині минулого століття швидко почала поширюватись і у Європі. Зазвичай в їжу хлорелу використовують як біодобавку — приправляють салати та перші страви, додають до соків, смузі, коктейлів, кисломолочних продуктів.

Таким чином, ми радимо ввести хлорелу в повсякденний раціон як додаткову приправу, яка буде потужним натуральним додатком вітамінів, білку, мікро- та макроелементів.

Споживайте помірно та будьте здорові!

 

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Хлорелла поршок

Пресноводные водоросли хлорелла очищают организм человека. Хлорелла обладает уникальной молекулярной структурой, что позволяет очищать организма человека от токсинов.
Хлорелла обеспечивает организм полезныи веществаи, такими как аминокислоты, витамины и минералы.
Хлорелла является богатым источником бета-каротина, который удаляет повреждения кожи, возникающие в результате ультрафиолетовых лучей. Содержит также провитамин А, который укрепляет зрение и предотвраает развитие рака легких. Его дефицит приводит к неврологическим расстройствам и нарушениями интеллектуальных функций.
Клеточная мембрана хлореллы состоит из нескольких очень устойчивых слоев, которые обладают свойством очищения пищеварительной системы. Хлорелла очищает организм от токсинов, тяжелых металлов, химических веществ и алкоголя.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Хлорела (Chlorella) порошок”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *