Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Сафлорова олія

Сафлорова олія

Сафлорова олія отримують з насіння сафлору, має найвищий вміст лінолевої  кислоти,  багата вітамінами А і Е. Використовують її в косметології. Рекомендується людям з жирною та проблемною шкірою.

Колись сафлорову олію використовували  для поліпшення кровотоку, усунення застою крові (відсутності менструації), різних болях і травмах, а також для переривання вагітності. Ось чому при вагітності від цього масла краще відмовитися зовсім!!

Сафлорова олія – це джерело омега-6 жирних кислот, які допомагають організму спалювати жири замість того, щоб відкладати їх у вашому тілі.

Також варто використовувати сафлорове масло для догляду за волоссям. Необхідно нанести його на волосся і шкіру голови легкими масажними рухами, почекати 20 хвилин і ретельно вимити теплою водою.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Сафлоровое масло

Сафлоровое масло используется в качестве масла тела и как добавка для косметических средств.
Рекомендуется для людей с жирной кожей и кожей. склонной к воспалению.
Масло используется после депиляции, потому что ослабляет рост волосяных фолликул, т.е. волос.
Чтобы предотвратить рост волос после депиляции масло следует нанести и немножко подождать, чтобы масло впиталось в кожу. Использование масла, таким образом, сделает волосы на ногах и зоне бикини, со временем слабее.
ВНИМАНИЕ: Жжение при применении масла является естественной реакцией кожи. Это означает, что масло действует и это не является симптомом аллергическим или гиперчувствительной кожи.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Сафлорова олія”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *