Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Пшоняна крупа

Пшоняна крупа

Пшоняна крупа – це одна з найстарших і найбільш корисних видів каш. Її отримують з насіння проса.

Крупа пшоняна остатнім часом знову набуває популярності, в основному через користі для здоров’я. У пшоні містяться вітаміни А, В, В1, В2, В5, РР і важливі для організму мікроелементи: залізо, фосфор, калій, йод, цинк, магній, фтор та інші. Крупа підходить як на обід так і для інших прийомів їжі протягом дня.

Пшоняна крупа також містить жири, тому зберігати її потрібно тільки в прохолодному місці, а перед приготуванням, саме через жири, її варто кілька разів промивати в холодній воді, а потім в теплій, щоб позбутися гіркуватого присмаку пшона.

Пропорції приготування пшоняної каші: 2 склянки води на одну склянку крупи пшоняної. Після промивання каші додаєми до неї гарячої води, солі і 1 ч.л. олії. Через 15 хвилин вимкнути вогонь і залишити кашу під кришкою на декілька хвилин. З метою безпеки, цей продукт може містити глютен (клітковина).

Пшоняна крупа купити

Opis

Каша пшённая

Каша пшённая некоторое время назад была очень популярна в Европе, а потом забыта, и сегодня снова вернулась на наши столы.

Кашу пшённую получают из проса. Является легко усваиваяемой и питательной. Приготовить ее можно несколькими способами. Каша пшённая нейтрализует негативные побочные эффекты ежедневного рациона. Она не содержит глютен, поэтому ее можно есть людям с аллергией и младенцам.

Каша пшённая содержит диоксид кремния, который редко встречается в продуктах питания. Она обеспечивает здоровый вид кожи, волос и ногтей и держит кровеносные сосуды в хорошем состоянии. Кремний, содержащийся в каше ускоряет обмен веществ и способствует потере веса. Она легко усваивается и является питательной.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Пшоняна крупа”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *