Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Екстракт молодого ячменю

Екстракт молодого ячменю

Вам не вистачає енергії, відчуваєте втому і слабкість, вас турбує головний біль, це ознака того, що ваше тіло потребує очищення.

100% порошкоподібний сік з листя молодого ячменю допоможе в цьому процесі. Екстракт з листя молодого ячменю рекомендується для всіх, хто піклується про здорове харчування. Листя ячменю є хорошим джерелом заліза, містять його більше, ніж шпинат. Вони також мають високий вміст вітамінів, особливо C, E і вітамінів групи B: B1, B2, B3, B6.

Крім того, вони є цінним джерелом важливих поживних речовин: селену, калію, кальцію і магнію, а також фолієвої кислоти, кремнію, цинку і бета-каротину. Вони зміцнюють тканини і внутрішні органи, а також знижують рівень жиру в крові. Молодий ячмінь покращує концентрацію уваги і стійкість до стресів.

Перевірте нашу пропозицію!

Opis

Молодой ячмень

Молодой ячмень – это порошок измеленных листьев ячменя, содержаащий очень много витаминов, минералов и аминокислот. Обеспечивает человеческий организм всеми питательными веществами, необходимыми в день.
Когда листьев ячменя достигнута 25-35 см содержат дополнительные витамины, минералы, белки, углеводы и волокна, которые необходимы для нормального функционирования организма.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Екстракт молодого ячменю”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *