Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Масло ши

Масло ши

Масло ши (каріте)– це нове відкриття в косметології, хоча африканці використовували його протягом багатьох століть.  Добувають це масло з плодів дерева ши.  Плід цього дерева дуже схожий на всім відоме авокадо, тільки маленького розміру. В середині плоду знаходиться кісточка, з м’якоті якої і отримують це цінне масло.

Масло ши містить ненасичені жирні кислоти, вміст яких значно вищий ніж в какао маслі або інших натуральних маслах. Ненасичені жирні кислоти – це ключовий компонент омолодження і зволоження шкіри. Крім того, масло ши містить усі необхідні для шкіри вітаміни. Його цінні речовини захищають шкіру від вітру, холоду, палючого сонця і допомагає при лікуванні ран і опіків.

Купити масло ши

Opis

Масло Ши

Масло Ши начали использовать в косметике недавно. Африканцы успешно используют его уже на протяжении веков.
Оно чрезвычайно богато ненасыщенными жирными кислотами, намного превышающие те, которые содержатся в какао масле или других природных маслах. Ненасыщенные жирные кислоты являются ключевым элементом для омоложения и увлажнения кожи. Масло ши также содержит все необходимые витамины, которые помогают сделать кожу молодой и гладкой, а, самое главное, здоровой. Его свойства защищают кожу от ветра, холода, палящего солнца и очень хорошо помогает при лечении ран и ожогов. Масло ши стимулирует деятельность клеток, борется с эффектом старения и мозолями.

print

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Масло ши”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *