Здорове харчування, здоровий спосіб життя, втрата ваги

+48 530 044 043 info@vivio.com.ua Youtube cosdlazdrowia

Ацерола (барбадоська вишня)

Ацерола (барбадоська вишня)

Ацерола (барбадоська вишня, malpighia) – це вид ягід, сімейства Мальпігієві, які ростуть в південній частині Північної Америки, Центральної Америки і північної частини Південної Америки. Батьківщиною барбадоської вишні є Барбадос. Крім того, ацерола вирощується в багатьох тропічних країнах, таких як Мадагаскар і Бразилія. При сприятливих умовах цвіте і плодоносить протягом всього року. Барбадоська вишня не повинна піддаватися тривалому впливу вологи. Плоди з’являються через 3-4 роки. У нашому кліматі барбадоську вишню можна вирощувати тільки в кімнаті, найкраще, забезпечити температуру вище 12 °С.

У теплому кліматі ацерола цвіте і плодоносить цілий рік, в холодному кліматі тільки з травня по грудень. Плоди дозрівають через 3-4 тижні після цвітіння. У диаметрі іони досягають 1-3 см. Під тонкою червоною шкірою знаходиться м’якоть, в якії багато кісточок. Смак ацероли гіркуватий, для того вона містить вітамін С (аскорбінова кислота).

Загалом барбадоська вишня зміцнює імунітет, тому що концентрація вітаміну С (аскорбінов кислоти) в 80 разів вище, ніж в лимоні. Аскорбінова кислота допомагає організму протистояти негативному впливу вірусів та інфекцій.

Застосування: 1 таблетка в день, в разі ослаблення імунної системи – до 3-х таблеток в день.

Перевірте нашу пропозицію!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ацерола (барбадоська вишня)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *